Jesteś z zagranicy? Uzyskaj pomoc i informacje turystyczne dla cudzoziemców przebywających w Polsce

Fundacja Kopernika udziela informacji i wsparcia cudzoziemcom poszukującym pracy w Polsce. Może być używany, gdy chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak najlepiej to zrobić. Możesz również skorzystać z punktu pomocy, jeśli chcesz dowiedzieć się o różnych zawodach w Polsce lub po prostu uzyskać informacje o wakacjach, pomocy społecznej, polskiej działalności wakacyjnej i nie tylko.

Fundacja Kopernik jest organizacją pozarządową, która wspiera cudzoziemców w Polsce poprzez informacje, wsparcie i szkolenia. Na stronie Copernicus będziemy prezentować niektóre z usług oferowanych przez fundację.

Fundacja Kopernik jest organizacją udzielającą wsparcia Polakom przebywającym za granicą. Mogą uzyskać informacje o lokalnych atrakcjach, rzeczach do zrobienia i zaoszczędzić pieniądze.

Rośnie potrzeba komunikacji między cudzoziemcami przebywającymi w Polsce i pomocy dla cudzoziemców. Fundacja Kopernik powstała w celu promowania zrozumienia polskiej kultury i społeczeństwa wśród obcokrajowców. W tym celu organizuje różnego rodzaju imprezy, takie jak wykłady, konferencje oraz coroczny obóz letni dla dorosłych.

W 2017 roku Fundacja Kopernika utworzyła w Warszawie Centrum Pomocy Cudzoziemcom, którego celem jest udzielanie informacji o Polsce, polskiej kulturze i ludziach z zagranicy. Ideą centrum jest pomoc cudzoziemcom mieszkającym w Polsce w ich potrzebach, a także samym Polakom.

Fundacja Kopernik jest organizacją pozarządową, której celem jest szerzenie wiedzy i świadomości na temat wszechświata, systemu Ziemi, wpływu człowieka na niego i naszej przyszłości w kosmosie.

Fundacja Kopernik to jedna z najpopularniejszych instytucji międzynarodowych. Istnieje od 2005 roku i ma siedzibę w Polsce. W swojej misji pomaga osobom, które nie znają języka angielskiego i np. muszą zarejestrować się w celu uzyskania polskiego paszportu lub uzyskać informacje wizowe na wyjazd za granicę.

Fundacja pomaga również obcokrajowcom mieszkającym w Polsce, udzielając informacji o polskiej kulturze i tradycjach, pomagając im w nauce języków obcych, różnych formach transportu i mapach. Jako przykład można podać, że udostępniają one mapę „Szlak Polski” ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi dróg krajowych (Kraków – Warszawa – Wrocław – Toruń).

W 2018 r. pomysł Fundacji Copernicus na wielonarodowy projekt „Pomoc dla cudzoziemców w Polsce” został zaakceptowany przez Komisję Europejską, stanowiąc zachętę dla lokalnych firm i przedsiębiorców. Program będzie realizowany w całej Europie od czerwca 2019 r. Polska liczy około 5 milionów ludzi, ale około 20% z nich to cudzoziemcy mieszkający tam od ponad dwóch lat.

Fundacja Kopernika stworzyła tę stronę, aby pomóc obcokrajowcom, którzy planują pobyt w Polsce.

Fundacja Kopernik to międzynarodowa organizacja, która pomaga ludziom zmierzającym do życia na „błękitnym kontynencie Europy”. Fundacja została założona przez nieżyjącego już dr Michaela Burdę, który był odnoszącym sukcesy biznesmenem, z ponad 40-letnim doświadczeniem w rozwoju biznesu i badaniach w dziedzinie interakcji człowiek-komputer. W 2002 roku założył fundację jako niezależną organizację non-profit, której celem jest dwojaki cel: promowanie współpracy gospodarczej i naukowej między Polską a krajami graniczącymi z jej terytorium.

Jeśli jesteś obcokrajowcem i/lub studentem zagranicznym w Polsce, być może będziesz musiał czuć się trochę nieswojo podczas pobytu. Musisz czuć się komfortowo, że zawsze jest dla Ciebie coś przydatnego i przydatnego.

Fundacja Kopernik postanowiła uruchomić usługę „Pomoc cudzoziemcom w Polsce” w europejskiej stolicy kultury, Warszawie. Fundacja jest organizacją pozarządową, która udziela informacji cudzoziemcom ze wsparciem i pomocą. Świadcząc taką usługę, mają nadzieję, że przesłanie Polski zostanie lepiej zrozumiane przez osoby z zewnątrz.